5230

Депутат Чорновол дражнить Ляшка компрометуючими натяками (фото)

Народний депутат від фракції «Народний фронт» Тетяна Чорновол прийшла на засідання Верховної Ради у футболці з написом «Ляшко кришує облгази» та «Ляшко $ Фірташа». Про це повідомляє кореспондент 1News з парламенту.

фото 1News

Спереду на футболці чорного кольору, яку вдягнула Чорновол, зображена картинка, яку можна інтерпретувати як «Ляшко любить гроші Фірташа». Ззаду на футболці написано «Ляшко кришує обгази».

фото 1News

Нагадаємо, минулого пленарного тижня Чорновол прийшла у схожій футболці, на якій було написано «Ляшко продався Фірташу».

фото 1News

Подібні твердження депутатка пояснила на своїй сторінці у Facebook наступним чином: «Поки не буде прийнятий законопроект про прозорість газового ринку, я буду ходити на засідання ВР у такій футболці! Ляшко продався Фірташу».

Також Тетяна Чорновіл у дописі від 2 березня зазначила, що «Верховна Рада завалила голосування за законопроект №6391-1. Цей законопроект про створення єдиної бази споживачів газу. Це фундамент для розрахунку справедливого тарифу на газ для населення. Це прозорість газового ринку. Який до сих пір мутний».

«У Верховній Раді під час голосування законопроекту, від якого залежало знищення цієї схеми, фракція Ляшка підігравала Фірташу. Законопроект голосувався кілька разів поспіль і кожного разу не вистачало кілька голосів. Коли на табло висвітлювалася більша активність залу, фракція Ляшка давала мінімальну кількість голосів. Коли було видно, що для прийняття не вистачає багато голосів, фракція Ляшка голосувала більшим складом. Депутати, які сиділи поряд, говорили, що Ляшко дерегував, вказуючи депутатам, то виймати картки, то голосувати. Тобто, з одного боку, Ляшко хотів показати, як він «за» справедливі тарифи на газ для населення, а з іншого, йому конче треба було не пропустити законопроект, який би припинив схеми Фірташа», — додала народний депутат.

Сам Ляшко, судячи з усього, з гумором сприйняв дрес-код Тетяни Чорновол, адже навіть обнімався з нею у сесійній залі.

фото 1News
верховна рада Ляшко облгаз ринок газу Тетяна Чорновол Фирташ
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *