5230

Відомий автогігант доведе частку автівок на нових джерелах енергії до 90%

Китайська Geely Holding Group планує до 2020 року збільшити частку автомобілів на нових джерелах енергії в загальному обсязі продажу до 90%, заявив голова правління компанії Чжецзян Лі Шуфу, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

«Розвиток авто на нових джерелах енергії — це тенденція світового автомобілебудування та обов’язкова умова для тривалого розвитку економіки», — сказав він.

Лі Шуфу зазначив, що уряд КНР, роблячи акцент на розвитку цієї галузі, розробив цілу низку стимулювальних заходів, повідомляє агентство «Сіньхуа».

За його словами, попри численні труднощі у сфері розвитку автомобілебудування на нових джерелах енергії, Geely планує безперервно розширювати обсяг виробництва і намагатися задовольнити потреби споживачів.

Згідно з даними міністерства промисловості та інформатизації КНР, за підсумками 2017 року в країні було випущено 794 тис. автомобілів на нових джерелах енергії, продано — 777 тис. таких машин. За цими показниками Китай уже три роки поспіль посідає лідерські позиції у світі.

 

 

авто Економіка кнр
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *