4913

Нова столична музична школа прийме 160 учнів

У Подільському районі Києва на просп. Свободи, 5 побудують дитячу музичну школу за новітніми технологіями, яка одночасно зможе прийняти 160 учнів, повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

«Проектом передбачено будівництво триповерхової будівлі з класами для проведення занять і двома концертними залами», — йдеться в повідомленні.

Мер Києва Віталій Кличко вже підписав відповідне розпорядження щодо проведення цих робіт, з текстом якого можна ознайомитися на сайті мерії.

Зазначено, що замовником робіт визначено Подільську райдержадміністрацію, яка обере генеральну проектну та підрядну будівельні організації. А проектну документацію та виконавчі креслення розглянуть у Департаменті містобудування та архітектури для занесення до бази містобудівного кадастру столиці. Земельно-правові питання буде вирішено згідно з чинним законодавством.

«Фінансування будівництва здійснюватиметься за рахунок бюджетних коштів у рамках Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018-2020», — зазначили в прес-службі відомства.

 

Київ учні школа
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *