9110

На кожному літрі бензину, придбаного «Полтавським облавтодором», Володимир Трояновський заробляє 35 копійок

Очільник Полтавської служби автодоріг Володимир Трояновський знову опинився у центру корупційного скандалу. Тільки за останні кілька місяців Трояновський провів більше, ніж 10 оборудок, на які звернули увагу ЗМІ. Цього разу підконтрольний керівнику САДу «Полтавський облавтодор» провів закупівлю бензину за завищеними цінами.

«Полтавський облавтодор» повністю контролюється Володимиром Трояновським. До скандалу з засипанням ям у Копилах землею, його навіть очолював кум керівника Полтавської служби автодоріг — Дмитро Осовський. Щоб не ризикувати, Трояновський прибрав Осовського з посади, але свій вплив все одно зберіг.

«Полтавський облавтодор» уклав договір на поставку бензину А-92 з компанією «Хімнафтотранс». Вона зареєстрована в Лисичанську. Сам Трояновський — теж вихідець з цією області. Значну частину своєї кар’єри він пропрацював у нині окупованих Ровеньках. А його батько і досі там мешкає. У соціальних мережах Володимир Трояновський-старший активно підтримує створення так званих невизнаних республік.

Адреса компанії Хімнафтотранс

Адреса компанії Хімнафтотранс

Середня вартість бензину А-92

Середня вартість бензину А-92

Вартість безину А-92 у договорі

Вартість безину А-92 у договорі


«Облавтодор» провів закупівлю на невигідних для себе умовах. На заправках бензин А-92 коштує у середньому 28,45 грн за 1 літр. А от «Хімнафтотранс» поставлятиме його по 29,20 грн за той самий об’єм. Різниця у 35 копійок за літр має величезне значення. Особливо, якщо враховувати обсяги поставки. «Хімнафтотранс» заробить 2,5 млн грн на угоді з «Полтавським облавтодором». А от скільки на цій оборудці втратить державний бюджет?

Це далеко не перший випадок, коли Трояновський купує товари та послуги за завищеними цінами. Так, він найчастіше заключає контракти на ремонт доріг з фірмами «Ростдорстрой» та «Альтком». Першу пов’язують з російським олігархом Романом Абрамовичем. А другу з родиною Януковича. Майже у кожному випадку вартість закупівель завищена.

Цікаво, що після укладення договорів з цими компаніями, у Трояновського з’являється дорога нерухомість. Так після, укладення одного з контрактів він придбав собі дві квартири у Києві: одну вартістю 4 млн грн, іншу — 5 млн грн.

Володимир Трояновський

Володимир Трояновський

Крім того, нещодавно Трояновський уклав договір на миття машин, які не перебувають на балансі САДу. Це позашляховики: один з них належить йому, а інший — заступнику. Тепер автівки миються за наші гроші.

Костянтин Шатан
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *