5718

Проросійські депутати бельгійського парламенту збираються до окупованого Криму

Бельгійські підприємці мають намір інвестувати понад 50 млн євро в розвиток портової інфраструктури окупованого Криму. Про це в коментарі російському виданню «Известия» розповів торговий радник порту в місті Антверпен, власник логістичної компанії Flanders Maritime Port Services Петро Вергаувен.

депутат бельгійського парламенту Філіп Девінтер

Видання повідомляє про те, що офіційна делегація з Бельгії має намір відвідати півострів вперше з 2014 року.

Як розповів співголова оргкомітету IV Ялтинського міжнародного економічного форуму (ЯМЕФ), який відбудеться в окупованому Криму 19-21 квітня, Андрій Назаров, бельгійська делегація буде складатися з 15 осіб.

Один з членів делегації — почесний сенатор Френк Крейєлман зазначив, що на ЯМЕФ приїдуть депутати федерального парламенту Бельгії — Філіп Девінтер, який представляє партію «Фламандський інтерес», Альдо Каркасі від Народної партії та інші.

Філіп Девінтер – автор законопроекту про скасування санкцій по відношенню до Росії, який був внесений до бельгійського парламенту.

Бельгійський парламентар Альдо Каркасі ще у 2016 році вносив до парламенту Бельгії законопроект щодо скасування санкцій проти Росії.

депутат бельгійського парламенту Альдо Каркасі

«Крим дає багато можливостей для розвитку бізнесу. Це відмінне місце для торгівлі, а приємні погодні умови сприяють розвитку туризму. Я їду на півострів, щоб залучити інвестиції в сферу портової інфраструктури. Ми плануємо вкласти понад € 50 млн», — розповів торговий радник порту в місті Антверпен, власник логістичної компанії Flanders Maritime Port Services Петро Вергаувен.

В свою чергу старший партнер бельгійської девелоперської компанії Group G Вінсент Ван Акелайн зазначив, що на його думку європейські країни повинні співпрацювати з РФ. «Для мене, як і для багатьох інших підприємців, — це пункт номер один. Я сподіваюся, що в квітні ми приступимо до реалізації конкретних інвестиційних проектів, про які буде оголошено на ЯМЕФ», — сказав Вінсент Ван Акелайн.

Нагадаємо, Росія окупувала Крим у 2014 році. За візити будь-яких делегація на окуповану українську територію МЗС України видає відповідну ноту протесту. Окрім того, особам, які відвідують без попередження окупований Крим може загрожувати статус персони нон-грата в Україні.

Українське МЗС поки не прокоментувало майбутній візит бельгійської делегації до Криму.

Нагадаємо, 3 лютого 2018 року до окупованого Криму прибула делегація німецьких парламентаріїв з трьох регіональних парламентів ФРН. До її складу увійшли депутати від правопопулістської партії «Альтернатива для Німеччини». Делегація перебуватла в Криму з 3 по 9 лютого.

Депутати заявили, що їх не турбують погрози Києва заборонити їм в’їзд в Україну. «Нас це (погрози української влади) анітрохи не турбує, ми розраховуємо в майбутньому відвідати Крим ще не раз», — сказав журналістам в аеропорту Сімферополя депутат земельного парламенту Північний Рейн-Вестфалія Роге Бекамп.

Альдо Каркасі Бельгія Крим МЗС України Росія Філіп Девінтер
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *