2964

Жінка очолила американське ЦРУ вперше в історії

Президент США Дональд Трамп звільнив Рекса Тіллерсона з посади державного секретаря. Про це Трамп повідомив у вівторок, 13 березня, в своєму Twitter.

«Майк Помпео, директор ЦРУ, стане нашим новим держсекретарем. Він зробить фантастичну роботу! Дякую Рексу Тіллерсона за його службу! Джина Хаспель стане новим директором ЦРУ і першою жінкою, обраною таким чином. Вітаємо всіх!», — повідомив Трамп.

Mike Pompeo, Director of the CIA, will become our new Secretary of State. He will do a fantastic job! Thank you to Rex Tillerson for his service! Gina Haspel will become the new Director of the CIA, and the first woman so chosen. Congratulations to all!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) March 13, 2018

«Після 30 років в якості офіцера ЦРУ, для мене було честю працювати заступником директора під керівництвом Майка Помпео. Я вдячна президенту Трампу за можливість стати наступним директором ЦРУ і ціную його довіру», — цитує Дж.Хаспель «Вашингтон пост».

Джина Хаспель прийшла на роботу в ЦРУ в 1985 році. У лютому 2017 року вона була призначена на посаду заступника директора ЦРУ.

Джина Хаспель

Згідно з повідомленнями газети «Вашингтон пост», Хаспель свого часу очолювала секретну в’язницю ЦРУ в Таїланді, в якій американські військові застосовували імітацію утоплення до людей, підозрюваних у зв’язках з терористичним угрупуванням «Аль-Каїда».

Нагадаємо, в листопаді 2017 року стало відомо, що в Білому домі підготували план по заміні Рекса Тіллерсона на посаді держсекретаря США нинішнім главою ЦРУ Майком Помпео.

Джина Хаспель Майк Помпео Рекс Тіллерсон США трамп ЦРУ
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *