5226

На Марсі хочуть збудувати демократичну колонію

Корабель, призначений для польотів на Марс, вперше підніметься в повітря вже у 2019 році, заявив засновник SpaceX Ілон Маск.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на Republic.

«Ми будуємо перший міжпланетний корабель, і я думаю, що він зможе здійснювати короткі польоти в першій половині наступного року. Правда, іноді встановлені мною тимчасові рамки трохи зсуваються», — заявив Маск.

Маск також підтвердив плани відправки вантажного корабля на Марс в 2022 році. Згодом там планується створити постійну людську колонію: для цього компанія має намір висаджувати на Марсі насіння земних рослин, щоб забезпечити її жителів їжею.

Як пояснив Маск, кінцева мета компанії максимально здешевити польоти на Марс: очікується, що один політ буде коштувати не більше $5-6 млн.

«Я думаю, що коли ми побудуємо корабель, інші компанії та країни зможуть зробити те ж саме. Коли ми це зробимо, вони теж вступлять в гру», — сказав бізнесмен.

Розповідаючи про колонії на Марсі, Маск також заявив, що вона не буде «притулком для багатьох людей», а стане місцем для людей, для яких «наснагу від руйнування кордонів перевершує небезпека».

Бізнесмен розповів, що спочатку в колонії буде «найелементарніша інфраструктура»: електростанція і кілька полів, на яких будуть вирощуватися врожаї, необхідні для виживання.

Після цього, як сподівається Маск, на Марс будуть приїжджати підприємці, тому що «планеті знадобиться все, від ливарних цехів і доставки піци до нічних клубів».

Маск також заявив, що формою правління в колонії на Марсі, ймовірно, буде пряма демократія: рішення з основних питань будуть прийматися за допомогою прямого голосування всіх жителів.

Ілон Маск колонія корабель Марс
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *