4100

У Києві на проспекті Палладіна облаштують велосипедні доріжки

Розпорядженням КМДА для поліпшення автомобільного руху в Святошинському районі затверджений робочий проект «Капітальний ремонт проспекту Палладіна», інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

«Ми не тільки реконструюємо і розширимо проїжджу частину цієї магістралі, яка має загальноміське значення, а й наведемо асфальтобетонне покриття у відповідність до сучасних норм, облаштуємо велосипедні доріжки, облаштуємо прилеглу територію тощо. Тобто подбаємо про підвищення безпеки і комфорту, як для водіїв , так і для пішоходів», — повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Він зазначив, що робочим проектом передбачено розширення проїжджої частини до 4-х смуг в місцях, де вони відсутні, забезпечення водовідведення та зовнішнього освітлення, перебудову інженерних мереж, облаштування велосипедної доріжки. Тривалість будівництва — 9 місяців.

У КМДА додали, що в техніко-економічних показниках проекту враховано експертний звіт ДП «Державний науково-дослідний і проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція «.

 

 

 

 

 

 

велосипед КМДА палладіна
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *