3355

З «елітного підрозділу ДНР» масово втікають бойовики

Погіршення матеріально-технічного забезпечення, жорстокість ставлення до особового складу, зменшення та невиплата грошового забезпечення примушують бойовиків звільнятися з лав «ДНР», інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

«Наразі значно почастішали випадки написання рапортів на звільнення офіцерами командного складу, на плачевному рівні кількість боєприпасів малого калібру, ВОГ-17 та ВОГ-25, які практично не поставляються на передову. Екс-голова «служби безпеки ДНР» Ходаковський О.С. заявляє про негаразди в «армії ДНР», а саме в підрозділах «Востоку» та інших військових формуваннях. За наявними даними — навіть з «елітного підрозділу» — «100 омсбр ДНР» масово звільняються бойовики. Головна причина цього — жорстоке ставлення «командирів» до особового складу», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, став відомий випадок, коли старший лейтенант до напівсмерті побив рядового М. за те, що він відмовився збігати йому в магазин за продуктами. Головна ж причина пускатися навтьоки — затримка і не виплата коштів, а згідно з так званою «Постановою глави республіки №32567 від 01.03.2018 року» заробітна плата військовослужбовців взагалі зменшена на 20 відсотків, додали у відомстві.

«Отже, ополченцям немає сенсу лишатися, самопроголошена ж «влада» республік продовжує намагатися поповнити знову ряди своєї «армії» насильно мобілізованими цивільними, ув’язненими та армійцями РФ», — зазначили у ДПСУ.

 

 

ДНР підрозділ
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *