2947

Путін відвідав Кримський міст

У середу, 14 березня, Президент РФ Володимир Путін відвідав Кримський міст в рамках президентської агітаційної кампанії в окупованому Криму. Він не виключив, що рух транспортних засобів по Кримському мосту буде відкрито раніше запланованого терміну, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

«Цікавий об’єкт, потужний і виходить навіть раніше терміну», — сказав він під час візиту.

Керівник компанії «Стройгазмотаж» (генерального підрядника будівництва Кримського моста) Аркадій Ротенберг доповів Путіну, що у грудні 2018 року автомобільна дорога повинна відкриватися, але в травні вже буде готова.

«Хотілося б, звичайно, щоб люди могли вже в літній сезон скористатися», — зазначив Путін.

«Сподіваюся, що все буде доведено до кінця, як годиться, в строк або навіть раніше терміну», — сказав він, зазначивши, що при цьому потрібно обов’язково забезпечити належну якість робіт.
За його словами, «залишилося тільки дообладнати автомобільну дорогу, покласти асфальтобетон, розмітку зробити — це вже не найскладніша робота».

«У другій частині [робіт з будівництва залізничної частини моста] ще належить багато чого зробити», — зауважив президент РФ. Введення в експлуатацію залізничної частини поста планується на кінець 2019 року.

 

 

Крим міст Путин
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *