4094

Франція виділить величезні гроші на сонячну енергетику у світі

Франція надасть 700 мільйонів євро країнам, що розвиваються, для розвитку проектів із сонячної енергетики. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон на відкритті Міжнародного сонячного альянсу в Нью-Делі.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на Deutsche Welle.

За його словами, гроші будуть надані країнам із перехідною економікою у вигляді кредитів та пожертв до 2022 року. «Ми повинні усунути всі перешкоди та збільшити масштаби», — заявив Макрон. Франція вже виділила 300 мільйонів євро на схожу ініціативу, коли в 2015 році разом з Індією заснувала глобальний альянс для розвитку проектів із сонячної енергетики.

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді підтримав ініціативу Макрона. «Ми повинні зробити так, щоби більш ефективна і вигідна сонячна технологія була доступною для всіх», — заявив він.

Лідери обох країн сподіваються, що діяльність альянсу дозволить до 2030 року спрямувати близько одного трильйона доларів на розвиток сонячних технологій в 121 країні, де бракує інвестицій в цей сектор. Ці країни є «найбільш сонячними у світі й при цьому отримують найменший обсяг електроенергії від сонця», — відзначила колишня французька міністерка екології, спеціальна представниця альянсу Сеголен Руаяль.

гроші Макрон сонячна енергетика Франція
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *