13789

Україна покращила свої позиції у світовому баскетбольному рейтингу

Україна піднялася з п’ятого на друге місце у загальному заліку з баскетболу 3х3 у світі та Європі. При цьому жіночий український баскетбол 3х3 залишився другим у світі та піднявся на першу сходинку європейського рейтингу. Позиція чоловічого баскетболу 3х3 залишається незмінною – п’яте місце у світі і п’яте місце у Європі.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на прес-центр Федерації баскетболу України.

У категорії чоловіків U-23 Україна є другою у світі та Європі. Жінки цієї вікової категорії є четвертими у світі та другими в Європі.

Молодіжний український баскетбол 3х3 U-18 — четвертий у світі та другий в Європі серед чоловіків і третій у світі та першій в Європі серед жінок.

Нагадаємо, минулого року чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 виборола бронзові медалі чемпіонату Європи, а жіноча команда здобула аналогічні нагороди на чемпіонаті світу. Чоловіча збірна U-18 посіла п’яте місце на чемпіонаті світу. З цими показниками національних збірних 3х3 Україна дотепер посідала загальне 5 місце в світі та Європі.