4877

Гройсман придумав, як змусити українців не їхати на заробітки

Кабінет міністрів підготував низку ініціатив щодо підготовки кваліфікованих робітничих кадрів для припинення трудової міграції.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на Економічну правду.

“Сьогодні до промисловості України є величезний інтерес – як внутрішніх підприємців, так і зовнішніх інвесторів, які сьогодні заходять в Україну і будують нові виробництва. Але перше питання, яке потрібно вирішити, – це підготовка кваліфікованих робітничих кадрів”, – сказав Гройсман.

“Що тут приховувати, коли ми бачимо, що є серйозна міграція трудових людей, які шукають працю в Європі і в світі. Шукають, тому що там є нормальні умови роботи, з одного боку, з іншого боку – вища заробітна плата”, – заявив глава уряду.

У зв’язку з цим він наголосив на необхідності підготовки кваліфікованих робочих кадрів.

“І тут питання вищої профтехнічної освіти виходить на перший план. Ми почали модернізацію програм навчання. Ця програма вже другий рік поспіль працює. В цьому році ми на неї направимо 100 мільйонів гривень”, – зазначив Гройсман.

“Нам треба зупинити трудову міграцію, створити нормальні умови, щоб люди працювали в Україні. Такі умови почали створюватися. Я думаю, що за місяць-два це зробити неможливо. За декілька років можливо вирішити питання, щоб люди почали повертатися”, – резюмував прем’єр.

Гройсман трудова міграція українці
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *