5447

Міністр: резерви і підстави для підвищення мінімальної заробітної плати є

Підстави для підвищення мінімальної зарплати є вже сьогодні. Про це Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив у понеділок в ефірі програми «Свобода слова», проінформувала 1News прес-служба міністра.

міністр соціальної політики Андрій Рева

«Я вважаю, що резерви і підстави для підвищення мінімальної заробітної плати є вже сьогодні. Якщо буде прийняте відповідне рішення, воно буде ухвалене Кабінетом Міністрів, втілене у відповідний законопроект змін до Державного бюджету і подане у Верховну Раду. Таке рішення може бути ухваленим за результатами аналізу економічної ситуації Кабінетом Міністрів України для подальшого розгляду у Верховній Раді», – заявив Андрій Рева.

Міністр також зазначив про те, що у прикінцевих положеннях Державного бюджету вказано, що за результатами економічного розвитку першого кварталу 2018 року буде розглянута можливість щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати в Україні.

«Поки що таких результатів за наслідками першого кварталу немає, тому, що дані офіційної статистики будуть трішки пізніше. Коли ми їх отримаємо в повному обсязі, тоді це питання буде розглянуто і буде прийняте відповідне рішення», – пояснив Міністр соціальної політики.

Нагадаємо, згідно з прогнозом міністерства економіки, у 2019 році середньорічна мінімальна зарплата в Україні може становити 4600 грн, у 2020 році – 5400 грн.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів з 1 січня 2017 року підвищив мінімальну зарплату до 3200 гривень.

Андрій Рева Кабмін мінімальна зарплата Міністерство соціальної політики
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *