3655

США передали Пенсійному фонду України надсучасну серверну систему

Посол США в Україні Марі Йованович в рамках допомоги США у сфері покращення послуг Пенсійного фонду України та подальшої реалізації пенсійної реформи передала Пенсійному фонду Свідоцтво про право власності на серверну систему «Oracle» вартістю 1 млн. доларів. Про це 1News повідомила прес-служба Мінсоцполітики.

Зазначається, серверна система «Oracle SuperCluster M8» повинна в першу чергу покращити обслуговування головних користувачів послуг Пенсійного фонду – пенсіонерів України, які наразі зможуть відстежувати свої пенсії в режимі онлайн у сучасній та захищеній системі. Вона надає Україні обчислювальні потужності, необхідні для централізації пенсійних даних, зберігання та обробки їх у захищеному середовищі, а також дозволить швидко та надійно здійснювати пенсійні виплати.

«Пенсійний фонд України збирає та зберігає інформацію про більш ніж 42 млн. громадян України. Такий великий та важливий масив даних вимагає надійних та захищених інформаційно-технологічних систем, сумісності та механізмів захисту. Придбання та передача серверної системи Пенсійному фонду свідчить про неухильну підтримку з боку уряду США у створенні справедливої та стабільної пенсійної системи в Україні, яка забезпечить виплату пенсій», – зазначається у повідомленні.

«Переконана, що ця серверна система надає Пенсійному фонду України інструментарій, необхідний для забезпечення ефективності та гнучкості його діяльності, а також надійного захисту даних понад 42 млн. громадян України. Вона уособлює підтримку американським народом зусиль України у сфері пенсійної реформи», – сказала Посол Марі Йованович.

Міністр соціальної політики Андрій Рева наголосив на важливості підвищення довіри до пенсійної системи України і подякував американському народу за вагому підтримку, яку той  надав і продовжує надавати Україні в такий складний для неї історичний період.  «Це важливий крок на шляху модернізації Пенсійного фонду та підвищення його можливостей  для задоволення потреб громадян», – зазначив Андрій Рева.

«Можу запевнити вас, що серверна система «Oracle» у надійних руках, – зазначив Голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний. – Ця система слугуватиме нашому Фонду і, головне, народу України. Вона гарантує якісне надання послуг теперішнім та майбутнім пенсіонерам. Хотів би подякувати USAID за допомогу Пенсійному фонду зробити його діяльність більш оптимальною та ефективною, а також забезпечити надійний захист даних».

Oracle USAID Андрій Рева Мари Йованович Міністерство соціальної політики пенсійний фонд Посольство США
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *