2834

У Канаді легалізують марихуану

Федеральний уряд Канади виділив кільком міністерствам та агентствам більше як 85.1 мільйона доларів із метою підготовки до майбутньої легалізації марихуани, інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

 

Це випливає із документів, поданих до парламенту міністром фінансів Канади Білом Морно.

Так, міністерство охорони здоров’я отримає додатково у цьому бюджетному році 65.1 млн дол, які будуть використані на «адміністрування федеральної політики щодо дегалізації та суворого регулювання марихуани».

Понад 7 млн дол буде виділено Прикордонній службі, яка має посилити контроль за наркотрафіком. Ще 1.1 млн дол отримає міністерство внутрішніх справ, яке також має внести свою лепту у підготовку до легалізації.

Нарешті, майже 12 млн дол на розробку найкращої методики оподаткування марихуани отримає Податкове агентство.

За попереднім планом збут марихуани мав бути легалізовано на території Канади до 1 липня цього року, однак з огляду на деякі складнощі цей термін може бути перенесено.

Нагадаємо, Федеральний уряд Канади рішуче налаштований улітку повністю завершити процес легалізації вживання марихуани на території країни.

Про це заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час спілкування із робітниками металургійного заводу у Саскачевані.

 

 

 

 

Канада марихуана уряд
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *