2785

Кріштіану Роналду стане героєм мультсеріалу


Форвард мадридського футбольного клубу “Реал” і збірної Португалії Кріштіану Роналду стане героєм мультиплікаційного серіалу “Striker Force 7”. Проект “Striker Force 7” охоплюватиме мультиплікаційну продукцію, комікси, ігри і цифровий контент.

 

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на tribuna.com.

“Я завжди був фанатом супергероїв і дуже радий взяти участь в створенні нової анімаційної серії. Вважаю, що точно так само, як футбол об’єднує культури і людей по всьому світу, це роблять анімаційні персонажі й герої. Тому я з натхненням хочу об’єднати в рамках цього проекту дві пристрасті – футбол і супергероїв – і поділитися цим з фанатами”, – прокоментував подію Роналду.

У свою чергу, глава студії Graphic India, що займатиметься цим проектом, Шарад Деваражан зазначив, що Кріштіану Роналду є реальним сучасним героєм, який своєю працьовитістю і видатною грою надихає мільйони людей по всьому світу.

“Кріштіану Роналду своїм прагненням, працьовитістю і видатною грою надихнув мільйони людей по всьому світу. Він реально існуючий супергерой покоління”, – зазначив Деваражан.

Кріштіану Роналду мультсеріал футбол
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *