8160

Допомога при народженні дитини: українкам пропонуватимуть «бейбі-бокси» та послугу «муніципальна няня»

В Україні з вересня 2018 року кожна родина при народженні дитини отримає спеціальний «бейбі-бокс». Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у своєму Twitter.

За його словами, уряд запроваджує традицію забезпечення новонароджених спеціальним «бейбі-боксом», в якому будуть зібрані речі, необхідні в перші тижні життя немовляти.

«З вересня кожна мама, яка народжує дитину, отримає від держави пакунок для малюка як додаткову допомогу. Цей пакунок міститиме усе те, що необхідне дитині на перших порах. Він справді зібраний з любов’ю. Сотні тисяч українських родин отримають таку допомогу», – рзазначив Гройсман.

Орієнтовна вартість пакета для новонародженого 5 тис. гривень.

До «бейбі-боксу» будуть входити дитячі серветки, пелюшки гігієнічні, присипка, масло, крем, силіконова соска, пустушка, фітозбори для ванночок, пляшка дитяча, підгузки, ковдра, навчальні матеріали і термометр.

З вересня кожна мама, яка народжує дитину, отримає від держави пакунок для малюка як додаткову допомогу. Цей пакунок міститиме усе те, що необхідне дитині на перших порах. Він справді зібраний з любов’ю. Сотні тисяч українських родин отримають таку допомогу. #УрядГройсмана pic.twitter.com/4goZGnOgdt

— Volodymyr Groysman (@VGroysman) May 30, 2018

Також Гройсман анонсував введення поняття «муніципальна няня». За його словами, з 1 січня (2019 року – ред.), коли працююча мама наймає няню, уряд буде компенсувати частину заробітної плати, щоб мама мала можливість працювати, а няня доглядати за дитиною.

Ми вводимо поняття муніципальна няня. З першого січня, коли працююча мама наймає няню, ми будемо компенсувати частину заробітної плати, щоб мама мала можливість працювати, а няня доглядати за дитиною. #УрядГройсмана pic.twitter.com/ABF1saP01s

— Volodymyr Groysman (@VGroysman) May 30, 2018

Гройсман допомога при народженні дитини муніципальна няня пакунок малюка
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *