2316

Контролери Київпастрансу разом із поліцією перевірятимуть проїзні квитки та пільгові документи

Київпастранс разом із Нацполіцією регулярно проводитимуть перевірки пасажирів громадського транспорту на наявність проїзних квитків та чинність документів, які дають право на пільговий проїзд, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу столичної мерії.

Про це повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян. «Наша мета – виховання культури у пасажирів, взаємна повага тих, хто перевозить, і тих, кого перевозять. Зробити це непросто, і перевірки сприяють загальній дисципліні», – зазначив профільний заступник голови КМДА.

За його словами, маршрути та час перевірок кожного разу змінюватимуться. Таким чином, вважає Давтян, є можливість охопити максимальну кількість напрямків і зрозуміти реальну картину із пільговиками та системними порушниками.

Як зазначив генеральний директор КП «Київпастранс» Дмитро Левченко, спільні рейди зменшать кількість «зайців» та захистять працівників підприємства від прикрих випадків, коли зазначені пасажири вдаються до агресивних дій, щоб не платити за проїзд.

«Ми закликаємо киян та гостей столиці бути свідомими та своєчасно сплачувати за проїзд у наземному громадському транспорті», – закликав він.

Працівники КП «Київпастранс» мають право на штрафні санкції стосовно безквиткових пасажирів, співробітники поліції ж перевіряють справжність документа, який надає право на пільговий проїзд.

Нагадаємо, комунальне підприємство “Київпастранс” отримало партію нових низькопідлогових трамваїв підвищеної комфортності.

 

 

 

 

Київпастранс контролери поліція
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *