5464

Укрпошта може закрити 6 тисяч відділень

Перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Чернявський заявив про критичний стан підприємства, інформує 1NEWS з посиланням на Українські Новини.

Про це він повідомив на зустрічі редакторів національних і регіональних газет, активістів Національної спілки журналістів.

За його словами, зараз поштовий оператор перебуває в “скрутному становищі”, оскільки вже півроку залишається неврегульованим питання про тарифікацію Пенсійного фонду.

“А цей вид діяльності досить потужний: поглинає близько 50% наших витрат, а в дохідній частині становить близько 25%. Ми дуже сильно залежимо від Пенсійного фонду: якщо ж відмовимося від співпраці з ним, то близько 20-25 тис. працівників Укрпошти втратять робочі місця, буде закрито близько 6 тис. відділень”, – пояснив Чернявський.

Крім того, після зростання мінімальної заробітної плати компанії не вистачає грошей, які надходять від Пенсійного фонду.

“На жаль, у такій ситуації мусимо визнати, що Укрпошта є на межі банкрутства”, – підсумував він.

Також Укрпошта винна великим виданням близько 260 млн грн, які за умовами контракту має виплатити наприкінці липня-початку серпня. Але в компанії сподіваються на рострочку виплати з авансуванням 40%.

Зазначається, що вперше Укрпошта суттєво затримала розрахунки з українськими видавцями на початку 2017 року, відразу після введення нового рівня мінімальної заробітної плати в розмірі 3 200 грн.

 

 

 

 

відділення укрпошта Чернявский
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *