5670

В уряді вважають, що електронні чеки спростять ведення малого бізнесу

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман переконаний в тому, що запровадження електронних чеків дозволить бізнесу зекономити 2 млрд грн на додаткових оплатах, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу уряду.

Про це він сказав на засіданні уряду.  “Запровадження електронних чеків. Бізнес може зекономити близько 2 млрд грн на додаткових оплатах. Це завжди була монополія, щоб посадити підприємців “на голку”. Це взагалі була драконівська історія. Зараз система дає можливість звільнитись від “касово-апаратного рабства”, – сказав Гройсман.

Кабінет Міністрів України на засіданні у середу ухвалив рішення, яким запроваджує низку заходів щодо спрощення застосування реєстраторів розрахункових операцій та запровадження електронних чеків.

Запровадження даних механізмів повинно сприяти детінізації обігу готівкових коштів; усунути прогалини у правовому регулюванні в сфері застосування РРО при дистанційній торгівлі; зменшити корупційні ризики при адмініструванні податків та зборів; сприяти захисту прав споживачів на отримання розрахункових документів.

Нагадаємо, Володимир Гройсман наголосив, що ситуація, коли громадяни України масово залишають Батьківщину у пошуках кращої роботи, є дійсно серйозною проблемою.

 

бизнес Гройсман чек
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *