2300

В Україні щомісяця фіксують 11 тисяч ДТП


В Україні фіксують близько 11 тисяч дорожньо-транспортних пригод щомісяця.

Про це розповіла директор з комунікацій Opendatabot Дарина Даниленко, – повідомляє 1NEWS.

“Ми отримали статистику від Національної поліції України щодо ДТП на території України за січень-квітень 2018 року.  І, відповідно до проаналізованих даних, щомісяця в Україні стається близько 11 тисяч ДТП. У кожному шістдесятому ДТП гине людина, отже близько 180 людей гине в ДТП щомісяця”, – заявила вона.

Так, найбільшу кількість ДТП за останні чотири місяці зафіксовано в Київській області (3410) та Києві (11990). На другому місці Одеська (3842), Харківська (3689) та Львівська (3272) області.

“Варто відмітити, що кількість смертельних випадків у Київській області відносно невисока (56 випадків в області та 32 випадки в Києві). Львівська область – лідер по смертельних ДТП, за останні чотири місяці тут загинуло 75 людей. Водночас Дніпропетровська область – лідер по смертельних ДТП за участю автобусів. За останні 4 місяці – 11 смертей, тоді як у решті областей в таких ситуаціях максимум двоє загиблих”, – зауважила Даниленко.

Вона також відмітила, що проаналізована інформація щодо аварійності на дорогах дозволяє зрозуміти в яких областях найбільше проблем з безпекою на дорогах та в подальшому знайти причини таких аномалій.

Джерело: Укрінформ

автомобілі дороги дтп жертви Нацполіція регіони
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *