3304

Мінсоцполітики спростовує інформацію про закриття найбільшого дитячого табору

Міністерство соціальної політики України заявляє, що один з найбільших дитячих таборів «Молода гвардія» не планують закривати. Про це 1News повідомила прес-служба міністерства.

Як зазначається у повідомленні, «Молода гвардія» працює і працюватиме у звичайному режимі, діти відпочивають, купаються та радіють літу.

«13 червня гостями дитячого центру стали представники цілого ряду телевізійних каналів (ICTV, Одеської регіональної дирекції Національної суспільної телерадіокомпанії України, каналу “Репортер”, “7 канал”, “Первый городской. Одесса” та інші). Журналісти цікавились станом протипожежної безпеки, ознайомились із наявними у дитячому центрі пожежною водоймою та гідрантами, інспектували доступність евакуаційних виходів, наявність засобів пожежогасіння на різних об’єктах дитячого центру. При цьому Генеральний директор дитячого центру Едуард Лебединський розповів журналістам про існуючу проблему, пов’язану із встановленням на всій території модернової системи пожежної сигналізації – вона передбачена у всіх проектах з реконструкції окремих об’єктів, проте її монтаж і налаштування технічно вимагає досить тривалого часу і значних матеріальних коштів», – зазначає Мінсоцполітики.

«Проте ми хочемо, щоб батьки, які відправляють дітей до нас на відпочинок, були упевнені, що їхні діти завжди знаходяться під належним наглядом дорослих, а у дитячому центрі створені всі умови, щоб не допустити виникнення пожежі», – запевнив Едуард Лебединський.

Генеральний директор додав, що працівниками Державної служби надзвичайних ситуацій України в дитячому центрі регулярно проводяться планові перевірки, за результатами яких усуваються виявлені недоліки, пов’язані з пожежною безпекою, персонал та відпочивальники беруть участь у навчальних евакуаціях і чітко знають правила поведінки у надзвичайних ситуаціях.

Остання така перевірка «Молодої гвардії» відбулась з 15 квітня по 8 травня 2018 р. Про це розповів інженер з техніки пожежної безпеки дитячого центру Віктор Кисіль.

«За результатами перевірки, жодних порушень вимог пожежної безпеки, які діють в Україні, щодо ймовірності виникнення пожежі, ускладнення евакуації, оповіщення про пожежу і її гасіння, представниками ДСНС не виявлено», – стверджує інженер.

Як додає Міністерство соціальної політики, журналісти мали змогу поспілкуватися з відпочивальниками і з’ясувати, що вони знають про правила пожежної безпеки.

Нагадаємо, вчора з’явилась інформація про те, що табір «Молода гвардія» можуть закрити. Одеські видання «Думская» та «Пушкинская» цитували заступника начальника облуправління ДСНС Михайла Вовка, який нібито заявив, що співробітники ДСНС виявили низку порушень правил пожежної безпеки в найбільшому державному дитячому центрі «Молода гвардія».

«Відзначається, що ДСНС звернулася до адмінсуду з позовом про закриття дитячого центру. Крім «Гвардії», служба вимагає закрити бази відпочинку «Чорноморка» і «Мрія», а також спеціалізований санаторій «Затока». Всього співробітники ДСНС перевірили 32 об’єкти відпочинку в Одеській області, 14 з яких приймають дітей», – зазначалось у повідомленні.

дитячий табір ДСНС Міністерство соціальної політики Молода гвардія Одеська область
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *