2280

Переобрано наглядову раду Укрнафти

У Києві завершилися загальні збори акціонерів ПАТ «Укрнафта», на яких підбито підсумки роботи товариства за 2017 рік. Звіт правління взято до відома, наглядову раду переобрано на наступні три роки в попередньому складі, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу компанії.

Про це йдеться у прес-релізі департаменту з корпоративних комунікацій НАК «Нафтогаз України».

“Загальні збори акціонерів розглянули стан справ у товаристві, а також фінансовий звіт за 2017 рік та прийняли наступні рішення:

1.Взяти до відома звіт правління та ревізійної комісії Укрнафти за 2017 рік, звіт наглядової ради затвердити.

2.Роботу правління Товариства за 2017 рік взяти до відома, оскільки аудиторський висновок ТОВ АФ «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)» є умовно-позитивним та компанія зберігає значний обсяг податкової заборгованості. Роботу наглядової ради та ревізійної комісії Товариства визнати задовільною.

3.Взяти до відома річний звіт та баланс Укрнафти за 2017 рік”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що оскільки загальні збори акціонерів не прийняли рішення про нарахування дивідендів до 01.05.2018,  частина прибутку відповідно до Закону «Про управління об’єктами державної власності» має бути перерахована в Державний бюджет до 01.07.2018. Дивіденди вирішено не нараховувати у зв’язку з наявністю значної заборгованості Укрнафти з податків і зборів. “Решту чистого прибутку акціонери вирішили спрямувати на погашення заборгованості товариства з податків і зборів”, –  йдеться у прес-релізі.

Також на загальних зборах прийнято рішення переобрати наглядову раду на три роки у попередньому складі.

Нафтогазу належить 50%+1 акція Укрнафти. Останні загальні збори акціонерів товариства відбулися 25 січня 2018 року.

 

 

звіт рада Укрнафта
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *