4707

Американські вчені створюють екзоскелет


У лабораторії Біомехатроніки Інституту Технологій штату Массачусетс дослідники трудяться над створенням екзоскелета, який допоможе людині меньше втомлюватись і працювати довше.

Про це повідомляє 1NEWS.

Екзоскелет є зовнішнім каркасом, який можна носити для підтримки тіла, щоб допомогти людині подолати травму або посилити її біологічні можливості. За допомогою системи електродвигунів металева рама надає кінцівкам додаткової рухливості, міцності та витривалості.

Доктор Тайлер Клітс та його команда шукають шляхи впровадження нервової системи людини у світ синтетичних технологій і навпаки.

В лабораторії стоїть бігова доріжка, оснащена пристроями, які вимірюють, скільки сили використовує людина для ходьби та бігу. Над нею розташовані камери для зйомки руху, котрі точно визначають, як рухаються людські суглоби та м’язи. Ці дані допомагають їм у розробці системи, що допоможе людям працювати швидше та ефективніше.

Технологія надання користувачам надлюдської сили ще розробляється, але етичні питання про те, чи повинна вона розвиватись і використовуватись, уже стоять.

Джерело: BBC

вчені екзоскелет лабораторія праця США технології
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *