957

Сонячне затемнення: для яких знаків воно буде відчутне

Сонячне затемнення 13 липня 2018 року “щільно пройдеться” по трьох знаках Зодіаку.

астрас

Про це розповіла астролог Ефа Форіна, передає 1News.

За її словами, затемнення буде нести як позитивний, так і негативний аспект. З одного боку, забобонні люди можуть побоюватися через те, що воно випадає на п’ятницю, 13-е.

Як пояснила астролог, затемнення відбудеться в сузір’ї Рака – “таємничому, двоїстому та трохи містичному”. У цей період можуть активізуватися “екстрасенси, тарологи, чаклуни”, діяльність яких “розквітає в період затемнень”.

Як попередила Ефа Форіна, “люди можуть ставати жертвою обману, а також потрапляти в неоднозначні ситуації”. “Ми можемо дивитися на ситуацію, але не бачити її в повному обсязі. Наприклад, нам здається, що це вигідно для нас, але насправді є подвійне значення, є прихована інформація, про яку ми не знаємо. Інформація може спотворюватися. Крім того, ми можемо бути двояко витлумачені”, – попередила вона.

Серед інших негативних аспектів затемнення – істотне зростання аварійності на дорогах.

Разом із тим це затемнення надасть прекрасну можливість для оновлення та “закладки певних моментів життя наперед, які можуть бути корисними, але вже ближче до нового року”, – розповіла астролог.

“Можна зробити закладку фундаменту на майбутнє. Одночасно можна позбутися шкідливих звичок: кинути палити, кинути пити, почати худнути, почати вибудовувати нові стосунки”, – порекомендувала Ефа Форіна.

За її словами, період затемнення підійде для “позбавлення від старих прив’язок і стосунків, які почали обтяжувати”. “На ці дні можна навіть запланувати моменти розставання, і вони пройдуть не так важко”, – порадила вона.

Разом із тим астролог попередила: “Це затемнення щільно пройдеться по таких знаках Зодіаку як Козеріг, Рак і Лев. Вони відчують його більше”.

Вона додала, що вплив затемнення буде відчуватися за 7 днів до і 7 днів після нього. З урахуванням того, що наступне затемнення – місячне – відбудеться 27 липня, “буде зовсім мало часу, щоб вийти з цього коридору”, – сказала вона.

Джерело: Обозреватель

астролог астрология Знаки Зодиака Зодиакальный гороскоп солнечное затмение Форина Ефа
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *