948

Аеропорт “Харків” буде приймати Airbus А330

У міжнародному аеропорту “Харків” (МАХ) тривають заходи з аудиту у зв’язку з переведенням низки рейсів, що виконуються на літаках Airbus А330, на постійну основу, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу МАХ.

“У зв’язку з тим, що спільні рейси авіакомпаній SkyUp і AirLeisure, які виконуються на широкофюзеляжних літаках Airbus А330, переводяться на регулярну основу, згідно з рекомендаціями Державіаслужби України, наразі проводяться заходи з аудиту відповідних об’єктів і технологій. У результаті проведення аудиту буде вдосконалено внутрішні процедури роботи – зокрема з точки зору їх матеріально-технічного забезпечення”, – повідомляє прес-служба МАХ.

В інформації зазначається, що аудит підтвердив придатність злітно-посадкової смуги до прийому Airbus А330 і відсутність будь-яких ризиків для прийнятих літаків.

“Підготовлений за результатами аудиту пакет документів буде направлено на узгодження до Державіаслужби України, після чого виконання рейсів А330 до Міжнародного аеропорту “Харків” буде відновлено”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, раніше у вівторок туроператор Join UP! повідомив, що МАХ відмовився прийняти літак типу Airbus 330 авіакомпанії Air Leisure, який перевозить 330 туристів рейсом KUP 5312 за маршрутом Шарм-ель-Шейх – Харків, у зв’язку з додатковою перевіркою Державіаслужби України.

“Причиною сьогоднішнього рішення аеропорту “Харків” стала додаткова перевірка для підтвердження можливості прийняття літака типу А330, схвалена на спільній нараді з Державіаслужбою від 09.07.2018 року”, – йдеться в заяві Join UP!

За даними Join UP!, на час проходження перевірок аеропорт не зможе приймати рейси Airbus 330, проте матиме можливість відновити їх одразу після встановлення відсутності будь-яких ризиків.

Харківський аеропорт має злітно-посадкову смугу завдовжки 2500 м і завширшки 50 м. На його території розташовані два пасажирські термінали з пропускною спроможністю 100 і 650 осіб на годину.

Аеропортом через компанію “Нью Системс АМ” управляє компанія DCH, створена на базі активів, що раніше мали неформальну назву “група УкрСиббанку”, після того як два партнери цієї групи – Олександр Ярославський і Ернест Галієв – вирішили їх розділити.

Нагадаємо, Airbus спільно з Zodiac Aerospace представив проект із облаштування спальних модулів у літаках.

Новинку вже охрестили “плацкартом у повітрі” через схожість компонування з залізничними вагонами,

 

 

 

 

Airbus А330 аеропорт смуга
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *