4362

Чи підтримують українці реформи

Майже кожен другий (49%) опитаний українець не підтримує земельну реформу (скасування мораторію на продаж земель сільгосппризначення), приватизацію державних підприємств (47%) і пенсійну реформу (46%), свідчать результати дослідження, проведеного GfK Ukraine і Qand Q Research.

Згідно з оприлюдненими результатами соцопитування, 45% респондентів не підтримують медичну реформу, 38% – судову реформу, 33% – реформу середньої освіти, по 26% – реформу армії і децентралізацію і 21% – проведення масштабного ремонту доріг.

Водночас 62% опитаних підтримують ремонт доріг, 41% – децентралізацію, 37% – реформу армії. Рівень підтримки населенням інших перерахованих реформ нижче такого показника у реформах ЗСУ.

Крім того, респонденти зазначають, що найгірше поінформовані про судову реформу (41% – не поінформовані, 38% – знають, але хотіли б знати більше, 19% – добре поінформовані), а найкраще поінформовані про медреформу (9% – не поінформовані , 51% – знають, але хотіли б знати більше, 38% – добре поінформовані), а далі за спадною йде інформованість про такі реформи: ремонт доріг, децентралізація, пенсійна реформа, земельна реформа, реформа освіти, приватизація, реформа армії.

Всеукраїнське опитування громадської думки проводилося з 27 червня до 1 липня 2018 року Методом телефонного інтерв’ю опитано 600 респондентів, що проживають в населених пунктах всіх областей України (крім АР Крим) за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України, старшого за 18 років. У Луганській і Донецькій областях опитування проводилися лише на територіях, контрольованих Україною. Статистична похибка вибірки не перевищує 4%.

Джерело: Інтерфакс-Україна

громадська думка опитування підсумки реформи українці
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *