3267

Росіянин сильно побив українця в турецькому готелі

Міністерство закордонних справ докладає зусиль, щоб врятувати життя українця, який після конфлікту з росіянином 7 липня у готелі в Туреччині перебуває у комі, – повідомляє 1NEWS.

Трагічна подія сталася на другий день після прильоту українців на відпочинок. Зазначається, що росіянин прийшов з сусіднього готелю і побив 57-річного жителя Запоріжжя Сову.

У крові постраждалого було виявлено великий вміст алкоголю, тому страхова компанія визнала цей випадок не страховим і відмовилась здійснювати оплату.

У дружини постраждалого немає коштів на оплату медпослуг та транспортування чоловіка додому.

Посольство України у Туреччині постійно підтримує контакт із жінкою, туроператором, страховою компанією та керівництвом лікарні.

Крім того, МЗС провело переговори з роботодавцем постраждалого “Запорізькою колійною машинною станцією” Придніпровської філії ПАТ “Укрзалізниця” та страховою компанією за місцем праці постраждалого для врегулювання ситуації із захисту прав громадянина України.

Особа росіянина встановлена, суд Анталії прийняв рішення про заборону підозрюваному залишати територію країни і сплатити визначену судом суму.

Джерело: Інтерфакс-Україна

бійка готель кома росіянин Туреччина українець
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *