3307

У Кабміні запевняють, що репресій проти “євробляхерів” не буде

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що жодних репресій поліції щодо власників авто на єврономерах не буде, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу уряду.

 

Про це він сказав під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

“Що стосується 479-тої постанови (яку вимагають скасувати власники авто на єврономерах – ред), то вона про те, щоб руйнувати тіньові схеми при розмитненні товарів в Україні… Поліція не входить до митних зон, може, але не входить, вони працюють суто аналітично, базами даних щоб вираховувати такі схеми. Тому я вважаю, що цю постанову треба тільки підсилювати… Що стосується водіїв і автомобілів – жодних репресій бути не може”, – сказав Гройсман.

Він додав, що з цього приводу проведе розмову з Національною поліцією і “з ким необхідно”, щоб до врегулювання у законодавчому порядку ніхто “не  кошмарив” людей у цьому питанні.

“Що стосується автомобілів на єврономерах, зрозуміло, що ця проблема потребує законодавчого врегулювання і визначення нової політики з точки зору митних платежів, які сплачують українці за автомобілі. З іншого боку – давайте розробимо національне законодавство стимулювання виробництва автомобілів всередині країни. Давайте дамо для них ідеальні умови, щоб світові автовиробники приходили до нас і працювали”, – додав Гройсман.

Він також вважає, що за організаторами акції “хтось стоїть” і закликав  протестувальників поводити себе цивілізовано.

“Переходити межу нормальних відносин – не можна… Вас ніхто принижувати не буде, але і ви не маєте права принижувати депутатів, чи будь кого іншого.  Я говорю до організаторів акції, більше того, вважаю, що ще й за ними хтось стоїть, і використовує з іншими брудними схемами, я глибоко в цьому переконаний”, – сказав Гройсман.

 

Гройсман номери рада
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *