3260

Корпорація з Японії входить на український агроринок

Японська корпорація Sumitomo придбає 51% акцій ТОВ “Спектр-Агро” – постачальника сільськогосподарських ресурсів для українських аграрних підприємств, інформує 1NEWS.

Повідомляється, що відповідний дозвіл підписано між корпорацією “Спектр-Агро” та ТОВ “Спектр-Агротехніка” 11 липня.

“Більш ніж 30 років тому в Sumitomo було засновано агро-науковий напрям (ASBL). Почавши з експорту засобів захисту рослин з Японії, Sumitomo активно займається розширенням ланцюга постачань, постійно розвиваючи оптові та роздрібні канали збуту. На сьогодні ця діяльність здійснюється в 30 країнах світу . Придбання компанії “Спектр-Агро” є продовженням розвитку бізнесу Sumitomo в торгівлі сільгоспресурсів”, – йдеться в повідомленні.

В “Спектр-Агро” очікують, що операція з придбання сприятиме розширенню і зростанню діяльності компанії в Україні.

“Спектр-Агро” заснована в 2009 році, в даний час здійснює діяльність на всій території України. Постачає такі сільськогосподарські ресурси, як засоби захисту рослин, добрива, насіння і сільськогосподарську техніку більш ніж для 3,5 тис сільгоспвиробників країни.

Група Sumitomo – одна з найбільших японських корпорацій. У неї входять компанії фінансового сектора, машинобудування, електротехнічної промисловості, чорної і кольорової металургії та ін.

 

 

 

агроринок японыя
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *