886

Британія зустріла Трампа величезними акціями протесту

Десятки тисяч людей вийшли на протест у центрі Лондона, щоб висловити свою незгоду з політикою президента США Дональда Трампа, який перебуває у Британії з візитом.

Про це повідомляє 1NEWS.

Організатори акції Together Against Trump (“Разом проти Трампа”) з посиланням на дані поліції стверджують, що на вулиці Лондона у другій половині дня вишло більше ста тисяч людей. Газета Evening Standard наводить цифру у 250 тисяч протестувальників.

В той час як американський лідер поряд з прем’єркою Британії Терезою Мей описував відносини своєї країни як “найвищий рівень особливого”, демонстранти на вулиці кричали: “Трамп тут непотрібен!”.

Повідомляється, що антитрампівська акція об’єднала людей різних переконань: противників і прихильників Brexit, профспілки, жіночі організації та правозахисників.

Трафальгарська площа, де проходить основний мітинг, заповнена людьми, однак на ній панує досить приязна атмосфера.

Люди прийшли з різноманітними антитрампівськими плакатами і акесуарами і скандують гасла протии американського президента. На плакатах можна прочитати написи на зразок “Це наш карнавал опору”, “Я в жодному разі не шанувальник чоловіка з фальшивою засмагою”, “Як ти посмів сюди припхатися?” , “Трамп смердючка”.

Тут же продають туалетний папір з зображенням Трампа, частина коштів від продажу якого має піти на допомогу людям з психічними вадами.

Джерело: Європейська правда

акція протесту Великобританія візит вулиці плакати трамп туалетний папір
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *