7345

Опубліковане в Інтернеті листування посадових осіб Федерації футболу щодо корупційних схем – справжнє

Сьогодні, 18 липня, в ефірі каналу NEWSONE Ірина Ковальчук, голова PR-департаменту компанії Underdog The UnLawyers, розповіла чому вважає інформацію про корупційні схеми керівництва Федерації футболу України достовірною, повідомляє 1NEWS.

“Корупційна схема з присвоєння кредитних коштів УЄФА на суму приблизно 700 тис. доларів підтверджується листуванням, що міститься в архіві електронної пошти генерального секретаря ФФУ Юрія Запісоцького. З листування випливає, що присвоєні кошти осіли в офшорній “прокладці” з ОАЕ, яку спеціально для цього включили в ланцюжок закупівлі обладнання для заводу ФФУ з виробництва штучного покриття. Справжність архівів електронних пошт може встановити будь-яка людина з ноутбуком або комп’ютером по відправленому листу в результаті нехитрих маніпуляцій протягом 10 хвилин”- зазначила Ірина Ковальчук.

“Для перегляду IP відправника електронного листа необхідно відкрити його вихідні дані і з них витягти IP. Далі за допомогою магії Google і всім відомого сайту 2ip.ru/whois/ перевіряємо, кому належить IP-адреса (на якому хості зареєстрована пошта, місто і назва провайдера відправника). Така нехитра перевірка дозволяє нам встановити, що, наприклад, електронна адреса [email protected] (генеральний секретар ФФУ Юрій Григорович Запісоцький) належить поштовому серверу ФФУ, а листи від Левенко Ольги Олександрівни ([email protected]) – о диво – відправлені з сервера Moris Group”.

Також Ірина Ковальчук наголосила, що виявлена нею в електронному листуванні схема ФФУ з офшорами і виведенням грошей в ОАЕ – це лише верхівка айсберга. Інформація, яка міститься в архівах електронних пошт просто величезних обсягів і, також стосується багатьох народних депутатів БПП та глави САП Назара Холодницького.

 

 

запісоцький ОАЕ ФФУ
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *