10533

Нацбанк видав дозвіл новому платіжному оператору

Національний банк України зареєстрував платіжного оператора ТОВ “Ізі Софт”, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу регулятора.

Зазначається, що компанія буде здійснювати операційні та інші технологічні функції, що забезпечують використання електронних грошей.

Як відомо, ТОВ “Ізі Софт” забезпечує роботу системи прийому платежів EasyPay, яка почала функціонувати на базі розробника цієї системи – компанії EasySoft. EasyPay – це електронна система прийому платежів, що дозволяє користувачам, не відходячи від комп’ютера, сплатити послуги більш як 100 різних компаній.

ТОВ “Ізі Софт” надає широкий спектр послуг як із приймання готівкових мікроплатежів, так і із здійснення еквайринга платіжних карток міжнародних платіжних систем відповідно до міжнародних стандартів інформаційної безпеки PCI DSS. Кількість пунктів прийому платежів у вигляді терміналів самообслуговування перевищує 3 500 одиниць.

Нагадаємо, Національний банк України (НБУ) розробив і запропонував до обговорення проект положення про ліцензування банків.

 

 

 

 

дозвіл нбу софт
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *