4729

В США ускладнять процедуру отримання громадянства


Адміністрація Білого дому готує документ, який ускладнить процедуру отримання громадянства та виду на проживання для законних мігрантів, які коли-небудь користувалися програмами соціальної допомоги.

 

Про це повідомляє 1NEWS.

“Як очікується, адміністрація Трампа ближчими тижнями внесе пропозицію, яка ускладнить для легальних іммігрантів отримання громадянства або “зелених карток”, якщо вони будь-коли користалися поширеними програмами соціальної допомоги, в тому числі Obamacare”, – зазначає телеканал, посилаючись одразу на чотири джерела.

При цьому уточнюється, що цей крок не потребує схвалення Конгресу. Його головним ініціатором став старший радник Білого дому Стівен Міллер в контексті політики адміністрації Трампа щодо обмеження кількості мігрантів, які щороку отримують правовий статус.

Детальні правила в рамках нової ініціативи продовжують перебувати на стадії розробки, але вже зараз відомо, що складнощів можуть зазнати мігранти, які коли-небудь користувалися перевагами Obamacare, дитячого медстрахування, талонами на харчування та іншими соціальними пакетами.

Юристи у сфері імміграції вважають, що ці заходи призведуть до найбільшої зміни в системі легальної імміграції впродовж десятирічь, що, за попередніми оцінками, може вплинути на понад 20 млн іммігрантів. При цьому, особливо чутливою категорією є люди, які працюють, але не отримують достатньої зарплати для підтримки своїх сімей.

Джерело: Укрінформ

білий дім вид на проживання громадянство мігранти США трамп
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *