8128

Президент скликає засідання Ради нацбезпеки по ситуації в Азовському морі

Президент Петро Порошенко доручив Міністерству закордонних справ України підготувати пропозиції щодо забезпечення інтересів нашої держави у акваторії Азовського моря, а також підготувати засідання Ради Національної безпеки і оборони з цього питання. Про це, як повідомила 1News прес-служба Глави держави, він розповів на зустрічі з українськими послами.

фото прес-служби АП

«Я не збираюся з цим миритися. І твердо переконаний – ситуація, яка складається зараз є категорично неприйнятною», – сказав Президент.

За його словами, протиправні та підступні дії Москви в цьому регіоні не повинні і не будуть залишатися безкарними і тим більше, без адекватної міжнародної реакції.

«І тут мені потрібна ваша допомога», – сказав Президент на зустрічі з українськими послами.

Нагадаємо, раніше Порошенко заявив, що Україна готова до припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною та Російською Федерацією. Він повідомив, що уже найближчим часом очікує від МЗС України необхідний пакет документів для початку реалізації цього процесу.

1News повідомляло, що за останні кілька місяців російський флот помітно збільшив свою присутність в Азовському морі до 40 кораблів. Українські військові експерти бачать у російській провокації – підготовку до можливої ​​великої військової операції.

Азовське море Порошенко Рада національної безпеки і оборони України рнбо російська агресія
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *