7646

У домівки киян повернуть гарячу воду

Кабмін розглянув внесення змін до постанови КМУ № 110, що стосується надання субвенції із державного бюджету на погашення різниці у тарифах, що дозволить відновити гаряче водопостачання киянам, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу уряду.

Про це під час засідання Кабміну 29 серпня заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

” Ситуація критична з постачанням газу в м. Київ, внаслідок чого немає постачання гарячої води та під загрозою початок опалювального сезону”, – заявив під час засідання мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, наразі немає можливості заключити договір “Київтеплоенерго” з “Нафтогазом” через невирішене питання боргів.

Різниця в тарифах становить близько 729,5 мільйонів гривень. Її треба погасити “для запобігання надзвичайної ситуації в столиці”.

“Ситуація непроста, але сподіваємось вона сьогодні буде вирішена”, – зазначив Кличко.

“Я пообіцяв, що ми допоможемо Київу і киянам вийти з цієї складної ситуації. Ми попрацювали з колегами по уряду і максимально знайшли можливості, щоб підтримати Київ”, – зазначив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Він розпорядився дати доручення міністерству фінансів, що стосується джерел фінансування, а Мінрегіону оформити документ для підписання прем’єр-міністром.

Таким чином договір з НАК “Нафтогаз” мають укласти вже 15-16 вересня. Після цієї дати має буде відновлено газопостачання на київських ТЕЦ.

 

 

 

вода домівки кияни
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *