4105

На Київщині розікрали мільйон гривень під час ремонту доріг

Оперативниками Управління захисту економіки в Київській області Нацполіції були викриті факти привласнення бюджетних коштів під час ремонту доріг у кількох населених пунктах столичного регіону.

Про це повідомляє 1NEWS.

У межах кримінального провадження правоохоронці викрили злочинну «схему» привласнення коштів бюджету та встановили усіх учасників злочину.

Так, під час виконання поточних та капітальних ремонтних робіт доріг на території Київської області службовими особами були внесені недостовірні відомості до офіційних документів щодо обсягів та вартості фактично виконаних будівельних робіт, визначених проектно-кошторисною та фінансово-звітною документацією. Махінації з показниками, зазначеними фігурантами в офіційних документах, дозволили їм заволоділи бюджетними коштами на суму понад мільйон гривень.

Працівниками Управління захисту економіки в Київській області Нацполіції, слідчими Головного управління Нацполіції України в Київській області за процесуального керівництва прокуратури Київської області були проведені санкціоновані обшуки за місцем проживання депутата та службових осіб комерційної структури, а також в офісних приміщеннях товариства. За результатами заходів було вилучено документацію, що підтверджує причетність групи осіб до привласнення бюджетних коштів.

Джерело: Нацполіція

 

Київська область привласнення ремонт доріг розкрадання схема
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *