1672

Уряд спростив роботу з касовими апаратами

Набув чинності наказ Міністерства фінансів, який, зокрема скасував вимогу вклеювати звітні чеки в книгу обліку розрахункових операцій (КОРО) наприкінці кожного дня, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Мінфіну.

“Набув чинності наказ Міністерства фінансів № 773, який передбачає зміни до порядків реєстрації та застосування РРО (реєстраторів розрахункових операцій, тобто касових апаратів), реєстрації та ведення розрахункових книжок та КОРО (книг обліку розрахункових операцій), а також порядку опломбування РРО. Наказ скасовує також вимогу вклеювати звітні чеки в книгу КОРО наприкінці кожного дня”, – йдеться у повідомленні.

Дотепер підприємці, щоб зареєструвати касовий апарат, тратили не тільки гроші, але й час – в середньому, п’ять днів. Новий порядок реєстрації спрощує цей процес.

Державна фіскальна служба створює реєстр екземплярів РРО та реєстр центрів сервісного обслуговування, які міститимуть всю необхідну інформацію про РРО. Це дасть можливість суб’єктам – власникам РРО реєструвати їх в один крок за один день, подавши лише одну заяву за спрощеною формою.

Більше того, відтепер підприємці зможуть не використовувати книги КОРО, але, якщо касовий апарат зламався або відсутня електроенергія, він зобов’язаний припинити продаж або надання послуг до відновлення роботи РРО.

касові апарати книга обліку розрахункових операцій Міністерство фінансів уряд чеки
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *