4647

П’ять турфірм Естонії підозрюють у організації туристичних поїздок в Крим

Державна прокуратура Естонії порушила кримінальну справу стосовно кількох естонських турфірм, яких підозрюють в організації туристичних поїздок на окуповану Росією територію України. Про це пише Postimees, повідомляє 1NEWS, посилаючись на Європейську правду.

“Державна прокуратура підтверджує, що у вівторок в офісах п’яти турфірм були проведені обшуки в зв’язку з підозрою, що фірми могли організувати туристичні поїздки в окуповані Росією Крим і Севастополь, куди, відповідно до рішення Європейського союзу про санкції, заборонено організовувати турпоїздки і надавати там туристичні послуги”, – повідомив прес-секретар Держпрокуратури Каарель Каллас.

“У зв’язку з тим, що Російська Федерація порушила територіальну цілісність України, Європейський союз в 2014 році ввів санкції на надання послуг на анексованих територіях. У цей список включено також заборона на надання туристичних послуг – поїздок в Крим і Севастополь. Цей захід введений спільно всіма країнами ЄС і спрямований на те, щоб дати чіткий сигнал про те, що жодна країна ЄС не визнає незаконною анексію Криму і Севастополя Російською Федерацією”, – підкреслив Каллас.

За його словами, початкові підозри в зв’язку з цим висунуті п’яти особам, яких допитали і потім відпустили на свободу. Прокуратура не прагне взяття будь-кого з них під варту, додав Каллас.

Естонські турфірми роками продавали путівки до Криму, ігноруючи європейський закон.

Естонія Крим Росія турфірма
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *