4130

«Молодий бог». У Нідерландах пенсіонер просить суд зробити його молодшим на 20 років

69-річний голландець Еміль Рательбанд через суд в Арнемі намагається домогтися зміни дати народження таким чином, щоб він став на 20 років молодше, пише The Guardian.

Підставою стало те, що Рателлбанд вважає себе жертвою дискримінації додатків для знайомств. «Коли мені 69 років, я обмежений. Якщо мені буде 49, я можу скупити новий будинок, їздити на різних, можу більше працювати», — поскаржився голландець. За його словами, коли він користується Tinder (сервіс для знайомств), і говорить, що йому 69, то не отримує відповіді. «Коли мені буде 49 років, з особою, яка у мене є, я буду в розкішному становищі», — заявив Рательбанд.

Голландець апелює до права людей змінювати свою стать і заявляє, що його вік не відображає емоційний стан. Тому він просить суд змінити дату його народження з 11 березня 1949 року на 11 березня 1969 року.

Рательбанд стверджує, що за словами лікарів, у нього тіло 45-річного чоловіка. Себе голландець називає «молодим богом». Чоловік є мотиваційним спікером, а також займається нейролінгвістичним програмуванням.

Суддя запитав, що як би на це відреагували його батьки, «відчувши що 20 років викреслені з життя». «Про кого ж тоді вони всі тоді дбали?», — запитав суддя.

Рательбанд заявив, що його батьки померли. Він також сказав, що готовий відмовитися від свого права на пенсію, щоб не було ніяких непередбачених наслідків його зміни віку.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *