3457

Держдума РФ заборонила військовослужбовцям користуватися соцмережами. А колишнім військовим — ні

Державна дума Росії заборонила військовослужбовцям розміщувати в Інтернеті інформацію про себе, або товаришів по службі, пише Інтерфакс-Україна.

Закон прийняли в першому читанні. Документ забороняє військовим розміщувати в засобах масової інформації, а також в Інтернеті будь-які дані про себе та інших військовослужбовців. Заборонено розміщувати фотографії, відео, дані геолокаціі і т.д.

Закон поширюється на військовослужбовців – іноземців, солдатів строкової служби, але не стосується звільнених з військової служби. Крім того, ця заборона не стосується дружин військовослужбовців.

У Міністерстві оборони РФ заявили, що необхідність такої заборони підтверджує «сирійський досвід». За порушення військових будуть притягати до дисциплінарної відповідальності. У відомстві також підкреслили, що у них є можливість відслідковувати активність військовослужбовців в інтернеті.

  • 6 листопада уряд Росії зобовʼязав власників месенджерів передавати мобільним операторам інформацію про своїх користувачів для підтвердження особи.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *