4660

Скандал навколо чоловіка заступника директора ДБР: прокуратура відкрила справу через погрози вбивства студентки КПІ. Варченко подав рапорт

Прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження через погрози вбивства (ст. 129 Кримінального кодексу) студентки КПІ Наталії Бурейко, йдеться в матеріалі theБабеля.

Дівчина стверджує, що погрози їй надходили від Олександра Варченка, цивільного чоловіка першого заступника директора Державного бюро розслідувань Ольги Варченка. Вранці 8 листопада вона залишила заяву в ящику для звернень в прокуратурі. Його зареєстрували і внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розслідувати справу буде Служба безпеки України, а прокуратура Києва — виконувати процесуальне керівництво.

При цьому Олександр Варченко, який є заступником голови Департаменту захисту економіки Національної поліції, подав рапорт керівництву Нацполіції з проханням провести перевірку. Він готовий з’явитися в прокуратуру Києва і дати свідчення.

Детальніше про звинувачення в адресу Варченко і позиції сторін читайте в матеріалі theБабеля.

  • 7 листопада Бурейко у Facebook звинуватила Варченко в сексуальних домаганнях і погрозах. Вона виклала скріни їх листування на сайті знайомств.
  • Чоловік називає це «інформаційною атакою», яка пов’язана з роботою дружини в Держбюро розслідувань, оскільки «вона багатьом стала кісткою в горлі».Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *