4152

«Я стала жертвою цинічної провокації». Студентка КПІ відмовилася від звинувачень проти Варченка та вибачилася перед подружжям

Студентка КПІ Наталія Бурейко відмовилася від звинувачень у сексуальних домаганнях і погрозах вбивством з боку заступника голови Департаменту захисту Національної економіки поліції Олександра Варченка. Про це вона написала у Facebook.

Вона зазначила, що написала про погрози з боку Варченка, «не розібравшись в ситуації і не усвідомлюючи свої дії». «Я хотіла захистити себе, але завдала своїми діями шкоду іншим людям. Я не мала на це реальних підстав і будь-якого морального права. Я не мала жодних підстав вважати, що мені погрожував саме Олександр Варченко, а не хтось інший», — зазначила студентка.

Бурейко додала, що «стала жертвою цинічної провокації проти Олександра і його дружини». «Я допускаю, що акаунт був створений хакерами з Росії для дискредитації чиновників Національної поліції та Державного бюро розслідувань», — написала вона.

Студентка підкреслила, що Варченко і його цивільна дружина, перший заступник директора Державного бюро розслідувань Ольги Варченко, — порядні люди і принесла їм вибачення.

Мне очень стыдно.Я, Бурейко Наталья, написала публикацию об угрозах со стороны Александра Варченко в социальной сети…

Gepostet von Наталья Бурейко am Donnerstag, 8. November 2018

Бурейко шкодує, що прийняла участь «в цій брудній інформаційній кампанії», і попросила журналістів більше не турбувати її, її родину та Варченків.

  • 7 листопада Бурейко у Facebook звинуватила Варченка в сексуальних домаганнях і погрозах. Вона виклала скріни їх листування на сайті знайомств.
  • Чоловік називає це «інформаційною атакою», яка пов’язана з роботою його дружини в Держбюро розслідувань, оскільки «вона багатьом стала кісткою в горлі».
  • За заявою Бурейко 8 листопада прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження через погрозу вбивства.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *