4122

Влада США готується заборонити надання притулку незаконним мігрантам. Чекають указу Трампа

Міністерство юстиції та міністерство внутрішньої безпеки США відмовлятимуть у притулку особам, які перетинають американський кордон нелегально, пише ВВС.

Відомства вже підготували директиву, яка набуде чинності після того, як президент США Дональд Трамп підпише відповідний указ. Цей документ на певний термін означатиме відмову в наданні притулку тим, хто незаконно перетинає кордон. Після відмови таких осіб будуть направляти до встановлених пунктів пропуску.

У спільній заяві двох відомств йдеться, що Трамп має право «призупинити в’їзд усіх іноземців» і запровадити «будь-які обмеження» для захисту інтересів США відповідно до закону про імміграцію та громадянство.

Згідно із законодавством США, влада зобов’язана розглянути прохання про притулок, якщо прохач заявляє про загрозу насильства у своїй рідній країні. Більш того, якщо прохач опинився в США незаконно, він все одно має право просити притулку.

  • З жовтня до кордону США наближається так званий піший караван мігрантів. Більшість з людей в ньому — вихідці з Гондурасу. Серед біженців чимало жінок, дітей і літніх людей. Вони тікають від економічних проблем у себе на батьківщині.
  • Трамп заявив, що не пустить у країну нелегалів. Він розпорядився розмістити до 15 тисяч військовослужбовців на кордоні з Мексикою, щоб зупинити потік мігрантів. 
  • Facebook відмовився за гроші просувати передвиборчий ролик Трампа про «караван мігрантів». Представники соціальної мережі заявили, що відео порушує політику компанії.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *