4121

Білорусь в наступному році планує дозволити торгівлю спиртним і сигаретами через Інтернет

У наступному році в Білорусі можуть дозволити торгівлю алкоголем, ліками, тютюном та ювелірними виробами через Інтернет, пише Білоруський партизан.

У комісії Євразійського економічного союзу, який входить Білорусь, відзначили, що ці пропозиції надійшли представників електронних торгових майданчикі, виробників, провайдерів логістичних і платіжних послуг.

За їх даними, обсяг продажів через іноземні торговельні майданчики на території союзу зростає в середньому на 30% в рік. При цьому в країнах ЄАЕС (Росія, Вірменія, Білорусь, Молдова, Киргизія та Казахстан) діють обмеження на торгівлю через інтернет.

Наприклад, існує пряма заборона на онлайн-продаж алкогольної продукції, тютюнових і ювелірних виробів та ліків. Підприємці пропоную ввести ліцензійні правила і продавати ці товари через спеціалізовані інтернет-магазини.

А як з цим в Україні?

В Україні, відповідно до законодавства, торгівля алкоголем через Інтернет фактично заборонена. Законодавство вимагає, щоб алкоголь продавався у приміщенні не меншому за 20 кв м, яке оснащене вітринами і прилавками, має охоронну та протипожежну сигналізацію та касовий апарат.

Що стосується продажу сигарет, то продавець мусить відповідно до наказу Міністерства економіки мати для цього складські приміщення.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *