3801

Львів відмовляється від поліетиленових пакетів у магазинах

Виконавчий комітет Львівської міської ради під час засідання 9 листопада погодився відмовитися ві використання поліетилену у торгових точках міста, пише Zaxid.net.

Власникам супермаркетів та магазинів рекомендують пропонувати покупцям альтернативу – паперові пакети, багаторазові торбини тощо. Також супермаркети мають розробити програму лояльності до споживачів, щоб заохотити використання багаторазових пакетів.

Це рішення, за словами заступника міського голови з питань розвитку Андрія Москаленка, передбачає поетапний перехід від поліетилену до більш екологічного пакування. Після програм лояльності міська рада запропонує альтернативу використанню не лише поліетиленових пакетів, але й інших шкідливих пакувань, наприклад, спіненого полістиролу (пінопласту).

Москаленко також зазначив, що після супермаркетів перехід від поліетилену пошириться на малі магазини та ринки. Міськрада планує провести просвітницьку роботу у школах і створити пункти прийому поліетиленових пакетів.

  • Київська міська рада в кінці травня порекомендували магазинам пропонувати клієнтам альтернативу одноразовим поліетиленовим пакетам
  • На початку жовтня комітет Європейського парламенту підтримав заборону в Європейському Союзі одноразового пластикового посуду з 2021 року.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *