7005

«Цифри написані в Кремлі». СБУ показала заздалегідь заготовлені Росією результати виборів у «ЛДНР»

Служба безпеки України заявила, що вже має результати дострокових виборів в «ДНР» і «ЛНР» 11 листопада, заявив на брифінгу в Києві голова СБУ Василь Грицак.

«Переможні цифри вже намальовані в адміністрації президента Росії. За нашими даними, попередньо, уже намалювали для перемоги Пушиліна в так званій «ДНР» 55 %, Пасічника – в «ЛНР» 63%. Явку мають показати 70% виборців», – заявив Грицак.

Також голова СБУ зачитав результати соцопитування, яке провели на окупованих територіях, із сайту «Выбор.ин.ру». Згідно з ним, за категорію «проти всіх» проголосували 712 осіб, «не піду на вибори через можливі проблеми зі сторони України» – 476 голосів, за Пасічника – 379 респондентів «Всього голосів 1718. За період з 1 жовтня”, – додав Грицак.

  • 6 листопада на засіданні Тристоронньої контактної групи Росія офіційно заявила, що визнає результати «виборів у ДНР і ЛНР».
  • Міністри іноземних справ країн Євросоюзу планують 19 листопада на обговорити введення санкцій за вибори на окупованому Донбасі
  • Президент Петро Порошенко очікує, що США введуть нові санкції проти Росії за дострокові вибори у «ДНР» і «ЛНР».Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *