3800

Керувати розслідуванням заяви студентки КПІ, яка звинуватила Олександра Варченко в домаганнях, буде військова прокуратура

Процесуальне керівництво в розслідуванні справи за заявою студентки КПІ Наталії Бурейко тепер буде здійснювати військова прокуратура. Про це theБабелю повідомила речник прокуратури Києва Надія Максимець.

«Тепер процесуальне керівництво у розслідуванні цієї справи буде здійснювати Військова прокуратура, а орган слідства залишиться той самий. Розслідувати і далі буде столичний главк СБУ», — сказала Максимець.

На уточнююче питання, чому справу передали військовій прокуратурі, вона сказала, що не може розголошувати таємницю слідства.

Максимець заперечила, що на слідство впливає те, що Бурейко ввечері 8 листопада написала пост про те, що стала жертвою провокації проти Олександра Варченка та його дружини Ольги – заступника голови Державного бюро розслідувань.

«Якщо вона не вважає, що ці погрози були реальними і загрожували її здоров’ю, вона може звернутися до слідчого безпосередньо, засвідчити свою особу, і тоді він прийме рішення. За інших обставин слідство триватиме», — сказала вона, відповідаючи на питання theБабелю.

  • 7 листопада Бурейко у Facebook звинуватила Варченка в сексуальних домаганнях і погрозах. Вона виклала скріни їх листування на сайті знайомств.
  • Олександр Варченко, який обіймає посаду заступника голови Департаменту захисту економіки Національної поліції, назвав це «інформаційною атакою», яка пов’язана з роботою його дружини [Ольги Варченко] в Держбюро розслідувань, оскільки «вона багатьом стала кісткою в горлі». Ольга — перший заступник директора ДБР.
  • За заявою Бурейко 8 листопада прокуратура Києва відкрила кримінальне провадження через погрозу вбивства.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *