3792

Крисіна повертають з колонії в Лукʼянівське СІЗО для нового судового розгляду

Юрія Крисіна, винного у вбивстві журналіста В’ячеслава Веремія, переводять з Торецької виправної колонії №2 у Лук’янівське СІЗО Києва. Про це в Facebook повідомила журналіст видання «Гордон» Нато Двалі.

«Тільки що суддя Солом’янського суду Олена Курова винесла рішення повернути Крисіна з Торецької виправної колонії назад до Лук’янівського СІЗО. Винесла рішення у себе в кабінеті в ЗАКРИТОМУ режимі, по суті таємно», — написала вона.

За словами журналістки, на суд не прийшли адвокати Крисіна, однак це не завадило провести засідання. «Крисін повертається, зустрічайте. Не просто повертається, а залишається в Лук’янівському СІЗО на весь час судового слідства в Солом’янському суді (справа про напад і стрільбу на автозаправці)», — зазначила журналістка.

ВНИМАНИЕ!Только что судья Соломенского суда Елена Курова вынесла решение вернуть Крысина из Торецкой исправительной…

Gepostet von Nato Dvali am Freitag, 9. November 2018

Наступне засідання у цій справі заплановано на 21 грудня. У 2016 році Крисін брав участь у незаконному захопленні мережі заправок «Народна» в Києві, в одному з епізодів він стріляв у співробітника АЗС і поранив його.

  • У червні 2018 року суд засудив Крисіна до 5 років позбавлення волі за вбивство журналіста газети «Вести» В’ячеслава Веремія в 2014 році.
  • Його довгий час неї відправляли в колонію, що викликало невдоволення громадськості. 8 жовтня його все ж перевезли з Лук’янівського СІЗО в Торецьку виправну колонію №2 для відбування покарання.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *